Oferta

Wirtualne Biuro Suchy Las

 

Do kogo skierowany jest nasz produkt?  Doświadczenie na tym stosunkowo młodym rynku pokazuje, że nie każdej firmie przydatna jest usługa Wirtualnego Biura. Jednocześnie bardzo trudno  jest określić  branże w jakich Wirtualne Biuro sprawdza się najlepiej. Najczęściej z usługi korzystają podmioty, których profil działalności opiera się na pośrednictwie, handlu, projektowaniu, doradztwie itp. Czyli firmy, którym własne biuro nie jest potrzebne do prowadzenia działalności operacyjnej. Decyzja o skorzystaniu z outsourcingu biurowego bierze się z potrzeby zmniejszenia kosztów. Innym bodźcem jest chęć podniesienia prestiżu firmy, oddzielenie sfery prywatnej i biznesowej oraz poprawienie wizerunku firmy.

Z oferty mogą korzystać   firmy  chcące organizować spotkania z kontrahentami,  szkolenia i  konferencje – wynajmując  w tym celu  salkę konferencyjną. Polecamy nasze wsparcie organizacyjne, administracyjne, prawne  oraz podatkowo – księgowe.

W ramach usług LARG OFFICE oferujemy:

-wynajęcie adresu siedziby firmy
-obsługę korespondencji i e-maili
-skanowanie poczty

 

BIURO WIRTUALNE

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem danych osobowych naszych klientów jest Lokalna Agencja Rozwoju Gospodarczego Gminy Suchy Las Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Obornickiej 117 w Suchym Lesie. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy Wirtualnego Biura. Każdy klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.